tmu
29 آبان 1401 - 10:55

پرداخت مالیات بر ارزش افزوده در اجرای پروژه‌های شهری اثرگذار است

شهردار اردبیل گفت: پرداخت مالیات بر ارزش افزوده از سوی مودیان، تأثیر قابل توجهی در احداث و تکمیل پروژه‌های عمرانی شهری دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، محمود صفری پیش‌ازظهر امروز در نشست با مدیرکل امور مالیاتی استان اردبیل اظهار کرد: عوارض دریافتی از محل مالیات بر ارزش افزوده، تأثیر قابل توجهی در روند اجرایی پروژه‌های عمرانی شهری دارد.

وی با اشاره به این‌که توسعه پایدار شهری از محل مالیات بر ارزش افزوده میسر می‌شود، افزود: همچنین مالیات بر ارزش افزوده منبع مهمی برای تأمین درآمدهای شهرداری‌‌ها به شمار می‌رود.

شهردار اردبیل با بیان این‌که تلاش می‌کنیم تا پروژه‌های احداثی از محل درآمدهای مالیاتی به نحوه احسن به شهروندان معرفی شود، ادامه داد: با معرفی این پروژه‌ها، شهروندان آثار مالیات پرداختی خود را در شهر لمس می‌کنند.

صفری تصریح کرد: انعقاد پروژه دکوسنتر با اعتبار یک‌هزار و ۳۰۰میلیارد تومان، اجرایی شدن پروژه بازار آهن‌فروشان، سامان‌دهی رودخانه‌های بالیخلوچای و نوران‌چای، فسخ قرارداد پروژه تیراژه و تعیین تکلیف آن، نوسازی و بهسازی سرویس‌های بهداشتی و تأمین روشنایی پل‌های ارجستان و گلمغان و ترمیم ۲ کیلومتر از مسیر چمن مصنوعی دریاچه شورابیل، از جمله اقدامات شهرداری اردبیل در یک سال گذشته است.

چمن مصنوعیپایان پیام/۳۷۲۷/

منبع: فارس
شناسه خبر: 867738