tmu
17 دی 1401 - 16:55

چهارمین نشست رسیدگی به پرونده ترور شهید سلیمانی در تهران برگزار می‌شود

معاون امور بین الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر گفت: چهارمین نشست کمیته تحقیق مشترک قضایی ایران و عراق درخصوص رسیدگی به پرونده ترور شهید سلیمانی روز دوشنبه در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از مدیریت ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت امور بین‌الملل قوه قضاییه و ستاد حقوق بشر، کاظم غریب آبادی، معاون امور بین الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران، اعلام کرد: چهارمین نشست کمیته تحقیق مشترک قضایی ایران و عراق در خصوص پیگیری و رسیدگی به اقدام جنایتکارانه ترور سپهبد شهید سلیمانی، با حضور هیات‌های قضائی دو کشور روز دوشنبه در تهران برگزار خواهد شد.


غریب آبادی افزود: در این نشست ضمن مرور اجرای تصمیمات سه دور گذشته، اسناد و اطلاعات تکمیلی و جدیدی نیز درخصوص پرونده‌ها میان هیات‌های قضائی ایران و عراق مبادله خواهد شد.

معاون رئیس قوه قضائیه تصریح کرد: با توجه به اینکه تحقیقات طرف ایرانی درخصوص این پرونده به پایان رسیده است، کیفرخواست مربوطه، با هدف رسیدگی به جرائم و اتهامات آمران و مسببان و عاملان این جنایت در هر سطحی تا هفته آخر دی و یا هفته اول بهمن ارائه می‌شود.
پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 961003